سیاست بازپرداخت

از آنجا که ما کالاهای دیجیتال غیر قابل برگشت غیر قابل لمس را ارائه می دهیم ، ما بازپرداخت های موردی را فقط به صورت مورد صادر می کنیم. بازپرداخت باید ظرف ۱۵ روز از سفارش خرید پردازش شود. فروش و پشتیبانی ما سعی خواهد کرد تا مشکلات شما را حل کند و اگر راضی نبودید ، ما موضوع را بازپرداخت خواهیم کرد.

ما افزونه ها ، برنامه های افزودنی و مضامین خود را با دقت فراوانی می سازیم و آنها را فقط پس از آزمایش دقیق و مکرر راه اندازی می کنیم ، بنابراین ما به شدت اعتقاد داریم که محصولات ما بدون هیچ مشکلی کار خواهند کرد. در صورت مشاهده هر مشکلی ، ما در حل مشکلات موجود در هر دلیل به شما کمک می کنیم.

در صورتی که افزونه (ها) یا مضمون (های) خریداری شده شما به درستی تبلیغ نشده عمل کنند و ما نمی توانیم مسئله را برطرف کنیم ، ما ، ThemePlace ، ظرف ۱۵ روز پس از خرید ، بازپرداخت کامل ارائه می دهیم. اما ، از آنجا که افزونه ها و مضامین به صورت دیجیتالی تحویل داده شده اند و کالاهای غیر ملموس هستند ، ما فقط در صورتی می توانیم بازپرداخت کامل یا جزئی را ارائه دهیم که کالای خریداری شده خراب شود ، به درستی کار نکند یا ویژگی های واقعاً گمشده در صفحه فروش از کالای خریداری شده

مشکلات ناشی از افزونه های شخص ثالث ، مضامین یا نرم افزارهای دیگر زمینه بازپرداخت را فراهم نمی کند.

بازپرداخت ها با صلاحدید ما ارائه می شود. اگر بازپرداخت برای تجدید افزونه یا موضوع است و شما در ۳۰ روز اول تمدید قرار دارید ، پس لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و تیم پشتیبانی ما بازپرداخت را صادر می کند.

شرایط بازپرداخت برای خرید جدید (عدم تمدید)

شما باید کلیه شرایط زیر را رعایت کنید:

 • شما ظرف ۱۵ روز اول خرید کالا هستید.
  شماره (های) شما از عدم توانایی نصب افزونه یا موضوع به درستی یا دریافت پلاگین یا موضوع برای انجام وظایف اصلی آن ناشی می شود.
  شما سعی کرده اید مشکل خود را با تیم پشتیبانی ما حل کنید.
  پس از ۱۵ روز اول خرید اصلی هرگونه بازپرداخت اعطا نمی شود.
  مشکلات ناشی از افزونه های شخص ثالث ، مضامین یا نرم افزارهای دیگر زمینه بازپرداخت را فراهم نمی کند.
  موارد مربوط به وارد کردن نسخه ی نمایشی دلیل بازپرداخت را فراهم نمی کند زیرا واردات نسخه ی نمایشی بستگی به خدمات میزبانی دارد.

اگر از یک برنامه میزبانی مشترک استفاده می کنید ، احتمالاً واردات نسخه نمایشی روی سرور شما کار نمی کند ، زیرا ممکن است سرور شما محدودیتی داشته باشد. برای اینکه واردات نمایشی به درستی کار کند ، پیکربندی PHP در سرور شما باید:

 • max_exception_time 360
  حافظه_limit 256M
  post_max_size 32M
  ۳۲M را بارگذاری کنید

توجه داشته باشید که بین یک مورد شکسته و صرفاً دریافت پیام خطا یا مشکل در پیکربندی محصول برای نتیجه دلخواه خود تفاوت وجود دارد.

پیام های خطا اغلب مربوط به راه اندازی نادرست ، پیکربندی میزبانی وب ، پیکربندی وردپرس ، تعارضات افزونه یا فایل های از دست رفته است که باعث عدم کارایی آن می شود.

قبل از درخواست بازپرداخت از rtl-theme.com ، باید موارد زیر را انجام دهید: