کلاس موسیقی

سلام خدمت شما همراهان خوب سایت فرهاد موزیک از اینکه در جلسه ششم آموزش کیبورد مبتدی تا حرفه‌ای نیز با ما همراه هستید، سپاس گزاریم. در این جلسه نیز نت فارسی دیگری با موضوع نت‌های فرعی دیز برای شما آماده کرده‌ایم. قسمتی از نت فارسی آهنگ همه چیم یار از عارف رو برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که با هم به تمرین و یادگیری این نت فارسی می پردازیم.

نت فارسی همه چیم یار

این نت دارای دو نت فرعی، یکی نت فرعی سل دیز (که در جلسه پیش با آن آشنا شدید) و دیگری نت دو دیز است که جایگاه آنها روی کیبورد در تصاویر زیر نماش داده شده است.

نت فارسی دو دیز

نت فارسی سل دیز

نحوه انگشت‌گذاری نت فارسی همه چیم یار

در شکل زیر قسمتی از نت فارسی همه چیم یار نشان داده شده است. در ادامه ویدیوی نحوه صحیح انگشت‌گذاری و نواختن این آهنگ آمده است. به نحوه انگشت‌گذاری ها خوب دقت کنید و حتما انگشت‌گذاری‌ها دقیقا مثل ویدیو باشد.

نت فارسی همه چیم یار

دوستان عزیز بحث انگشت‌گذاری‌ها خیلی مسئله مهمی است سعی کنید روی این مسئله کاملا دقت کنید و قسمتی از تمرین‌ها را به این قضیه اختصاص بدید. درجلسه هشتم از سری آموزش کیبورد از مبتدی تا حرفه‌ای سراغ نت‌های فرعی بِمُل می‌رویم  یکی دو درس نیز صرف این موضوع و تمرینات مربوط به آن می‌کنیم. از این که ما را دنبال می‌کنید متشکریم.‌

دیدگاهتان را بنویسید